Kezdőlap
Felnőttek könyvtára

SZOLGÁLTATÁSOK

Gyermekkönyvtárunk polcain közel 8000 színes, érdekes, izgalmas gyermekkönyv várja kis olvasóinkat. A legkisebbeket képeskönyvek, mesekönyvek, meseregények, gyermekversek, a kiskamaszokat regék, mondák, ifjúsági regények csábítják, és minden korcsoport sok-sok kérdésére választ adó ismeretterjesztő könyveink felfedezésre várnak.

KÖLCSÖNZÉS

Könyveink kölcsönzését a könyvtárba való beiratkozással lehet igénybe venni.
A beiratkozás 16 év alatt ingyenes.
A könyveket 4 hétre kölcsönözheted, a kölcsönzési idő szükség esetén hosszabbítható.
A könyvekre előjegyzést kérhetsz.

HELYBENHASZNÁLAT

A folyóiratok, és kézikönyvtári könyvek (lexikonok, szótárak, enciklopédiák) nem kölcsönözhetők, csak helyben olvashatók, jegyzetelhetsz, fénymásolatot kérhetsz belőlük.

INTERNET

Könyvtárunkban a számítógéphasználat ingyenes (alkalmanként min. 1/2 óra)

FOGLALKOZÁSOK

- Könyvtárbemutató kicsiknek és nagyoknak.
- Könyv – és könyvtárhasználati foglalkozás iskolai csoportok számára.

- Jeles napokhoz, ünnepekhez kapcsolódó előadások, szabadidős- és kézműves foglalkozások.

A foglalkozásokra egész évben várjuk a csoportokat, előzetes időpontegyeztetéssel.

Vegyél részt pályázatainkon, vetélkedőinken !

Meghirdetett programjaink minden érdeklődő számára ingyenesek, könyvtári tagsághoz nem kötöttek.